Şizofrenin  Bilimsel   Şifresi  ve  Astroloji  Tanımı

 

 

Ülkeleri  ve  ekonomileri  yönetenler  arasında  pek  çok  hasta   insan  vardır  ama  bunların  içinde  en  tehlikeli  olanlar  hasta  olduklarını  bilmeyenlerdir...

 

Gülhane Askeri Tıp Akademi'sinde görev yapan bir grup bilim insanı, kesin tedavisi olmayan ve her yüz kişide bir görülen şizofreni konusunda önemli bir adım attı şeklindeki medya haberleri çıktı. Yapılan araştırmalara göre,şizofreniye, beyinde fazla miktarda salgılanan "agmatin" adlı kimyasal neden oluyor deniyor. Şizofreni kendisini hezeyan ve paranoid düşünceler olarak gösteriyor Dışarıdan gelen uyarılar beyinde realize edilemediği ya da yanlış kodlandığı için şizofren konuya ilişkin sağlıklı bir değerlendirme yapamıyor. Bu nedenle şizofren kişiler, bana sataşıyor, beni öldürmek istiyor, benimle ilgili planları var gibi paranoid düşünceler içine giriyor. Bu durum ağırlaşınca kişi gerçekte var olmayan kişilerle konuşmaya başlıyor.Kendisini çeşitli hayallere inandırıyor.

 

Böyle bozulmaların en fazla siyasi hayata bulaşan insanlarda olacağını düşünüyorum. Doğal olarak onlara bakarak kimyaları değişen sade vatandaşlar da olabilir. Hayatımda bir kere bile karda çamurda bir meydana giderek seçim konuşması yapan siyasi lideri dinlemedim. Akşam haberlerinde lideri dinleyen bir meydan dolusu halkı görünce aklıma burada harcanacak zamanı olan insanların yıl boyunca kaç kitap okudukları sorusu geliyor. Şizofreni hastası gibi rakibinin düşmanlığını durmadan dile getiren siyasi lideri dinlemenin zamanla dinleyenleri de hasta yapacağından korkmak lazım. Bu adamların "CEO" lakabı ile ekonomilerin veya kurumların başına geçmesi daha büyük tehlikeleri işaret ediyor. Milyon dolarları hep bir hayal gösterip ceplerine atıyorlar. Ekonomiler duvara toslayınca da aldıkları tek ceza "ahlaksızlar" lafı oluyor !

 

Bilim adamları yıllarca yaptıkları araştırmalar sonucunda adamların beyinlerinde fazla miktarda salgılanan "agmatin" adlı maddeyi bulmuşlar. Bu maddenin olacağı insanı daha doğum gününde gösteren astrolojinin horoskop taslağını altın çerçeve içinde bilim kürsüsünün üstüne asmak lazım. Şimdi size şizofren bir kişinin doğum haritasını sunacağım.  Kimliğinin saklı tutulması için doğum bilgisi olarak sadece 31 Temmuz 1966 tarihini vereceğim.  Aşağıda verilen Rashi (Doğum) haritası ile "Kota Chakra" haritası şizofren olacak insanın nasıl belirlendiğini açık şekilde gösteriyor.

 

BALIK

6.Ev

SATÜRN

KOÇ

7.Ev

RAHU

 

 

BOĞA

8.Ev

İKİZLER

9.Ev

VEN MARS JÜPİTER

KOVA

5.Ev

ARUDHA

 

 

VEDİC HARİTASI

RASHİ

Şizofren

 

 

 

 

YENGEÇ

10.Ev MERKÜR GÜNEŞ

OĞLAK

4.Ev

AY

ASLAN

11.Ev

 

 

YAY

3.Ev

AKREP

2.Ev

TERAZİ

Yük.Burç

KETU

BAŞAK

12.Ev

 

 

 

Rashi haritasında Terazi evindeki Yükselen burçta yerleşen KETU hem Yükselen hem de Yükselen yöneticisi VENÜS ile görünüm yapıyor. Ketu aynı zamanda Kova evindeki Arudha Lagna (Yükselen) ile görünüm yapıyor. Sağlık evi (6.ev-Balık) yöneticisi Jüpiter kronik hastalıklar evi (8.ev-Boğa) yöneticisi Venüs ile birlikte ve Ketu görünümü alıyorlar. İkizler burcunda aynı zamanda Sağlık evinin Arudha Yükseleni  (Satru Pada) var ve Ketu görünümü alıyor. Ketu ruhsal hastalıkların 1.numaralı tetikçisidir. Ay Yükselen (Chandra Lagna) hesabına göre 6.ev (İkizler) yöneticisi Merkür ve 8.evin (Aslan) yöneticisi Güneş aynı evde (Yengeç) yerleşerek Ay ile görünüm yapıyorlar. Buradaki görünüm de ruhsal sağlığın zarar gördüğünü açıklıyor.

 

Aynı kişiye ait doğumdaki Kota Chakra haritası daha belirgin işaretler saklıyor. Kota Chakra yukarıda sağ sütunda görülmektedir. Kota Swami yani merkezdeki yeşil alandaki kale bölgesinde Rahu yerleşmiş. İkinci yeşil savunma bölgesinde Ketu yerleşmiş. Doğumdaki Kota Chakra'nın  Kota swami yöneticisi, yani Kale kumandanı SATÜRN ve Kota Pala yani Kale muhafızı da yine Satürn olarak gözüküyor. Satürn UBha nakshatra içinde yerleşmiş ve Kota Chakra'nın en zor alanında dış kırmızı alanda yerleşmiş. Hiç bir koruyucu enerjisi yok. Kota Swami içindeki zararlı gezegen sağlık bozukluğunun işaretidir. Koruyucu iyi bir yerde olmazsa sağlık tehdit edilecektir.

 

İşte astrolojinin ruh sağlığını gösteren yerleşimleri bize "agmatin" adlı kimyasal maddenin salgılanacağını daha doğum gününde gösteriyor !  Beyinleri zaman zaman agmatin salgılayan insanların politikaya girmelerinden Tanrı bizleri korusun !