İnsanların  Birbirini   Karmik    Etkilemeleri

 

BAZI  İNSANLAR  ARALARINDA  ŞANS  VERİRKEN  BAZILARI DA  BELA   GETİRİRLER.

 

 

İş hayatında  birinin talihinin açıldığını duyarız ve şöyle açıklanır :"Onunla tanışmam benim için müthiş bir talih oldu. Neredeyse iflas ediyordum ama işlerim birden açıldı.."  Başka birisi de sızlanarak şunları söylemiştir : "Nereden çıktı karşıma. Onunla tanıştıktan sonra her konuda beladan yakamı sıyıramadım !"  Acaba insanların başına gelenler neden etkileniyor ? Birisi başımıza talih kuşu getirirken başka birisi ölüme bile neden olabiliyor .."  Astroloji bu sorunun yanıtını mistik bir tarz içeren yoldan açıklamaktadır. Burada yer alan bilgilere göre sizin için tanıdığınız kişinin talih mi yoksa bela mı olacağını anlayabilirsiniz.

 

Aşağıda verilen Rasi haritaların birincisi  ünlü ABD ses sanatçısı ve "Country" adı verilen müzikte ilahe sayılan Lorette Lynn adlı kadın sanatçıya aittir. İkinci Vedic harita Sissy Spacek adlı Hollywood kadın sanatçısının horoskopudur. Bunların birbiriyle ilişkisi  sadece ABD vatandaşı olmak değildir. 1980 Yılında Sissy Spacek, "Coal Miner's Daughter" adlı filmdeki  başarısından dolayı Oscar ödülünü kazanmıştı. Filmin konusu Loretta Lynn'in hayatını kapsıyordu. 14 Nisan 1935 günü Kentuck'de dünyaya gelmiş ve bir kömür madenin işçisi olan babası, annesi ve 7 kardeşiyle yaşarken 14 yaşında aşık olduğu adam ile evlenmişti. Basit, sade hatta ABD koşullarına göre yoksul bir hayatın içinden çıkarak Country tarzında şarkı söylemeye başlamış ve  ülkede bir ilahe olmuştu. Bu arada 6 çocuk sahibi olmak kariyerini etkilememişti.

 

25 Aralık 1949 günü Teksas'da dünyaya gelen Sissy Spacek henüz 31 yaşında en önemli ödülü kazandığında her iki sanatçı da birbirine talih vermiş sayılırdı. Gerçi Sissy Spacek bu konuda daha şanslı sayılır. Horoskopunda bunlara neden olan daha etkili enerjiler olmalıdır. S.Spacek, "Carrie" adlı korku filmiyle tanındığında yıl 1976 olup bundan sadece 4 yıl sonra en büyük ödülü kazanacaktı.

 

BALIK

12.Ev

MERKUR

KOÇ

11.Ev

GUNES

BOĞA

12.Ev

VENUS

İKİZLER

Yük.Burç

1.Ev

BALIK

12.Ev

RAHU

KOÇ

11.Ev

 

BOĞA

10.Ev

 

 

 

İKİZLER

9.Ev

 

K0VA

9.Ev

SATURN

 

 

VEDİC

 

RASİ

 

Loretta Lynn

 

YENGEÇ

2.Ev

KETU

 

KOVA

Yük.Burç

1.Ev

AY

 

VEDİC

 

RASİ

 

Sissy Spacek

 

YENGEÇ

8.Ev

 

OĞLAK

8.Ev

RAHU

 

ASLAN

3.Ev

AY

OĞLAK

2.Ev

JUPITER

VENUS

ASLAN

7.Ev

SATURN

YAY

7.Ev

AKREP

6.Ev

TERAZİ

5.Ev

JUPITER

BAŞAK

4.Ev

MARS

YAY

3.Ev

GUNES

MERKUR

AKREP

4.Ev

TERAZİ

5.Ev

 

BAŞAK

6.Ev

MARS

KETU

 

 

Rasi (Doğum) haritasında en dikkat çeken özellik gezegenlerin başında Ay-Satürn görünümün her iki haritada olması ve Karmik özellikler vermesidir.  Loretta'nın Rasi haritasında Ay ve Satürn aynı zamanda Rahu ve Ketu dispozitörleri olduğundan "Karmik Kontrol Gezegenleri olacaktır. Şimdi Ay Düğümleri ekseninde yerleşen Rahu (Kuzey Düğümü) ve Ketu (Güney Düğümü haritalarda diğerine yerleştirilirse ortaya karmik bir tetikleme çıkacaktır. Düğümler diğer haritanın Düğümleri ile Trikona (üçgen) görünümler yapmaktadır. Örneğin Loretta'nın Rahu yerleşimi ile Spacek'in Ketu yerleşimi arasında 5 ev (Trikona) görünüm vardır. Aynı şekilde Ketu ile Rahu arasında da görünüm ortaya çıkmaktadır.

 

Loretta'nın Rasi haritasında en büyük boylama sahip gezegen olan Jüpiter "atmakaraka" gezegendir. Spacek haritasında da Atmakaraka gezegen Merkür olmuştur. Böylece her iki haritanın AK gezegenleri faydalı gezegenlerdir ve karma olarak verimli enerjileri taşırlar.  Atmakaraka gezegenleri birbirinin haritasını taşırsak Yükselen Burçlar ile görünüm yaparlar. Bu durumda her iki Rasi haritası karmik olarak birbirini etkilemektedir.  Bu iki kadının geçmiş yaşamlarından gelen olumlu karmaları vardır ve aynı zamanda birbirlerine talih vermektedirler. Ay ve Satürn arasındaki görünümler onların benzer duygusal  karmaşalar yaşadıklarını ve benzer konulardan duygusal kargaşalar görecekleri anlaşılıyor. Başak burçlarında yerleşen Mars'lar benzer korkular yaşatmaktadır. Zira Mars Başak burcunda düşman evdedir. Bu kadınlar geçmiş yaşamlarında İkiz bile olabilirler.