YENİ  ASTROLOJİ   YÖNTEMİ   İLE    ANALİZ   NE  DEMEKTİR   ?

 

       Astrolojide Geleceği Görmek ve insanı tanımak için uygulanan birbirinden farklı sistemler bulunmaktadır.

 

       Batı Astroloji adı verilen ve Tropik Zodyak kurgusuna dayalı horoskopla kişiliğimizi, Kim olduğumuzu. nasıl donatıldığımızı öğrenebiliriz.

 

       Vedic Astroloji adı verilen, Yıldızıl Zodyak kurgusuna dayanan  Hint astroloji sisteminde ise geleceğimizi öğreniriz. Bu sistem bize ne zaman evleneceğimizi, Ne zaman çocuk sahibi olacağımızı, Boşanma zamanını, kariyerde yükselme zamanlarını, Para kazanma şansımızı, piyango gibi bir ödül kazanma talihimizi ve hayatımızın ölüme kadar ki her sürecinde nelerle karşılaşacağımızı gösterir. Yaşam sonu zamanı ve nasıl olacağı dahi hesaplanabilir !

 

 

 

 

 

 

    

 Yücel Sügen'in dünya astrolojisinde ilk kez ortaya çıkarttığı yeni teorisi "Kaderin Şifresi" gerçeklerine göre hayatımız doğum tarihinde olduğu kadar annemizin hamile kaldığı anda şekillenmekte ve kader oluşmaktadır.

 

       Yeni astroloji sistemi ile analizler ve yorumlar Batı ve Vedic sistemleri içinde  incelenen Batı ve Vedic horoskopları ile yapılmaktadır. Böylece kim olduğumuzu ve yeteneklerimizi öğrendikten sonra geleceğimizi öğreniyoruz. Eğer annenin doğum bilgileri de verilirse, gerçek olarak kaderimizin nasıl şekillendiğini görebiliyoruz..

 

       Yeni horoskop analizinde kullanılan şablon dünya astrolojisinde ilk defa uygulanmaktadır. Böylece tüm hayatımızı ve geleceğimizi adım adım öğrenmek mümkün olmaktadır. Karmik olarak bizi nelerin beklediğini özel Vedic Formülü ile açık şekilde görmek mümkündür. Yücel Sügen'in yaptığı binlerce analize göre "Talih" olgusu yeni astroloji formülü ile hemen karşımıza çıkmaktadır. 

 

       Yeni astroloji analizinde yer alan başka bir özellik de, Magi Astroloji sistemine göre Aşk ve Romantik hayatın, Seks ve erotizm gücünün ve geleceğinin, hayatta yaşanacak aşkların ve hüsranların zamanlaması ve detaylarının verilmesidir.

 

       Bazı insanlar çok büyük aşklar yaşarlar ve sansasyon yaratacak evlilikler yaparlar. İşte, böyle hayat olaylarının tümü horoskoptaki yerleşimlere ve transitlere göre yaşanır. Bunları çok önceden öğrenmek mümkündür !

 

       Tüm astroloji sistemlerini ve yeni bulunan astroloji teorisine göre kaderimizin şifresini bir analiz şablonunda birleştiren, yoğuran ve yorum kalıbını çıkartan yeni yöntem, halen uygulanan  Klasik Astroloji analiz ve yorumunun çöpe atılmasına yol açacaktır !

 

 

 

Örnek  Bir  Analiz

 

Yukarıdaki satırı tıklayarak Örnek Analiz dosyasını açabilir ve inceleyebilirsiniz.

 

                    Analiz  Başvurusu    (Tıklayın)

 

 

 

Astro Numeroloji  Analizleri

Astro Numeroloji analizi ile yılınızın her ayının ve her gününün nasıl geçeceğini öğrenebilirsiniz.