DANIŞMANLIK

ve

ASTROLOJİ ESERLERİI

ANA SAYFA

Güneş Burçları

Horoskop

ATATÜRK 

Batı Astrolojisi

Hint Astrolojisi

Çin Astrolojisi

Yükselen Burç

Horary Astroloji

AstroFemin

Aşk Seks Tipleri

Kader  Burcu

Talih  Burcu

Romantik  Eşleşim

Astro Numeroloji

 Depremler

AstroPsikoloji

Astro Kabala

Astrolog Sügen'ler

Astro Yorum

Astro Takı Taşları

Ay Burcu

BİZE ULAŞIN 

 

 MAGİ  ASTROLOJİSİ

ve

CHİRON

(Tıklayın)

Aşk ve Evlilikte Uyumun  analizi

 

BURCUNUZA  GÖRE  EN  UYGUN  EŞİ  BULUN

  

(Tıklayın)

 

Aşkte mutluluk Zodyak burçlarının uyumuna bağlıdır

 

PARA VE MADDİ TALİHİN  ANALİZİ

(Tıklayın)

 

Horoskoptaki para kazanma ve maddi başarıların analizi.

 

 

NE ZAMAN  EVLENECEĞİM ?

 

(Tıklayın)

 

Evlilik zamanını gösteren ve nelere bağlı olduğunu açıklayan analizi okuyun

 

 

  VEDİC ASTROLOJİ CD

 

(Tıklayın)

 

Vedic CD içinde bulunan eserleri ve programları görmek için tıklayın.

 

 

 

ASTROLOJİ  KAYNAKLARI

 

(Tıklayın)

 

Astroloji  Kitapları - Horoskop analiz programı - Vedik ve Batı astroloji eserleri

 

 

 

GÜNEŞ HOROSKOPU ANALİZİ

SOLAR  ANALİZ

 

(Tıklayın)

 

Her yıl için hazırlanan Güneş Dönüşü (Solar Return) analiz ve yorumunu okuyun

 

 

Yücel Sügen'in son edebi eseri

TEOS

 

Yükselen Burcunuzu aşağıdaki tabloyu kullanarak bulunuz.

Yükselen Burcunuzu bulmak için üst mönüden Güneş burcunuzu seçiniz. Daha sonra ikinci mönüden Doğum saatinizi bulunuz. Doğum saatinizin Yaz Saati içinde kalıp kalmadığını Yaz Saati Tablosundan bulabilirsiniz.

Tabloya giriş bilgilerini verdikten sonra "Hesapla" tıklanınca Yükselen Burcunuz yazılacaktır. Yeni bir işlem için "Temizle" mönüsü tıklanarak giriş yapılır.

Yükselen burcunuzu bulmak için Horoskop sayfasında bulunan  Astro programı kullanabilirsiniz..

Güneş Burcunuzu Giriniz:

Doğum Saatini Giriniz:                                            

Yükselen Burcunuz:

Dikkat: Listedeki zamanlar normal saatleri kapsamaktadır. Doğum saatiniz yaz saatine rastlıyorsa bundan 1 saat çıkartarak tabloya giriniz. Bu yöntem Yükseleni sınır derecelerinde olanlar için kesin doğruluk içermez. Tablodan bulduğunuz Yükselen için şüpheniz varsa (size uymuyorsa) önceki ve sonraki Yükselen burçları kendiniz için  kontrol edebilirsiniz. Dakik bir Yükselen Burç için sitemizde bulunan Horoskop programını kullanabilirsiniz. Yükselen Burç bulunması ücretsiz bir servistir.

 

Yükselen Burç hakkında bilgi edinmek için Yükselen Burcu Tanıyın seçmesini tıklayınız.

 

YÜKSELEN   BURÇ   VE   KİŞİLİK   OLUŞUMU

 

Kişilik özellikleri yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanacağımız yeteneklerimizi tanımlar. Kişilik, Ben'i oluşturur ve bize birey duyumu verir. Başka insanlardan ayrıcalığımızı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir. Bu kaba portre içinde fiziksel görünüm ile dışa vurum ve tavırlarımız yer alır. Bize doğal olarak nasıl donatıldığımız duyumunu verir. Ayrıca, kendimize güveni veya güvensizliği oluşturan ruhsal portremiz de bundan güç alır. Yükselen Burç bizi biz yapan en önemli astrolojik fonem endir. Başka insanlar bunun merceği altından bizi izlerler.

 

 

Yükselen Burcunuza Göre Kimsiniz ?

 

(Tıklayın)

 

   Yukarıdaki tablodan Yükselen Burcunuzu bulduktan sonra yukarıdaki mönüyü  tıklayarak Yükselen Burcunuzun biçimlediği kişilik,mizaç ve görünüm özelliklerinizi öğrenin.

 

    Yükselen Burcun astrolojide özel bir yeri vardır. Yaşantınızı başarılı bir şekilde düzenlemek için Yükselen Burcunuzu iyi incelemeniz gerekir. Çünkü, Yükselen sizin başkalarına nasıl göründüğünüzü açıklar.

 

 Yükselen Burç bir gezegen değildir. Doğum haritanızda doğu ufkunun tanımıdır. Bu noktadan geçen ve horoskopun saat yelkovanı aksi yönünde hareket eden gezegenler "Saklı Süreç" e girerler. Bu süreç pekişme periyodunuzdur. "Ne yapıyorum ?" "Niçin Yapıyorum ?" sorularına yanıt arandığı zamandır. Özellikle Satürn'ün Yükselen Burç ile transit kavuşumu hayatın önemli bir evresidir.

 

 

 

Yükselen Burcunuza Göre Aşk ve Seks Meyliniz

(Tıklayın)

 

    Astroloji'de Yükselen Burcun ilginç özelliklerinden bir tanesi de aşk ve seks kapasitemizi ve meyillerimizi göstermesidir. Romantik birisi misiniz yoksa aşkı saf bir erotizmle mi arıyorsunuz ? Tutkulu, kendini her şeyi ile sevdiğine adayan birisi misiniz ? Sevgilinizi gözünüzden bile kıskanan sahiplenici eğiliminiz mi var ? Yoksa, kendinden fazla sevdiğinin mutluluğunu düşünen fedakar bir portre mi çiziyorsunuz ?

 

   Bu soruların yanıtlarını öğrenmek için yukarıdaki mönüyü tıklayın ve işaret edilen sayfayı açın. Bu sayfadan bulacağınız Yükselen Burcunuzu kullanarak Aşk ve Seks meylinizi öğrenin.

 

 

YÜKSELEN BURCU TANIYIN

 

 

Yandaki horoskopta Yükselen Burç (YB) doğu tarafta kalan yatay (ufuk) çizgisi olup YAY burcundadır.

 

 Bunun anlamı; harita sahibinin doğduğu anda ufukta yükselen günlük Zodyak dairesinin 12 parçasından bir tanesi olan Yay burcunun belirli bir derecesinin yükselmekte olmasıdır.

 

 Bu durumda kişilik başka bir insana göre Yay burcu özelliklerinde görünecek ve davranışları Yay burcu özelliklerini yansıtacaktır.

 

 

Yükselen burç bizim nasıl göründüğümüzü ve kişilik özelliklerimizi açıklar. Yükselen Burç yöneticisi haritanın yöneticisi olur. Bu durumda yukarıdaki haritanın Yöneticisi JÜPİTER olup 9.cu evde yerleşmiştir. Burası uzak yolculuklar,felsefe ve yabancı ülkeler  evidir. Bu yerleşime göre harita sahibinin hayatının büyük bölümü uzak yolculuklarda ve yabancı ülkelerde geçecektir.

 

 

Yükselen çizgisinin tam karşı noktasında Alçalan Burç veya 7.ci Ev çizgisi yer alır. Burada yer alan burç Aşk ve Seks meylimizi açıklar. Bu haritada İkizler burcu yer almakta olup harita sahibi Ludus tipindedir.

 

 

 Yükselen Burç fizik olarak başka insanlara nasıl görüneceğimizi,beden yapımızı,saçımızı,gözlerimizi ve diğer fiziksel özelliklerimizi de tanımlar. Yükselenin bulunduğu horoskop yarım küresinde toplanan gezegenler insanı kadere karşı savaşmaya yöneltir. Batı yarım kürede toplanan gezegenler de kaderci bir tutum verirler.